Szkolenia

Agencja Ochrony Pracy PERFECT oferuje szkolenia na wysokim poziomie, prowadzone przez wykwalifikowanych wykładowców. Nasza kadra to trenerzy posiadający specjalistyczne wykształcenie, praktyczne umiejętności oraz wieloletnie doświadczenie. Wiedza teoretyczna połączona z życiowymi przykładami oraz przedstawiona z poczuciem humoru sprawia, że szkolenia stają się ciekawą lekcją, która zostaje w pamięci uczestników.

Agencja Ochrony Pracy PERFECT posiada dużą, nowoczesną salę wykładową wyposażoną w projektor multimedialny, nagłośnienie, tablicę suchościeralną oraz materiały dydaktyczne. Podczas szkoleń wykorzystujemy prezentacje multimedialne, filmy, sprzęt ppoż, fantomy oraz medykamenty do udzielania I pomocy. Na życzenie klienta zapewniamy serwis kawowy. Agencja Ochrony Pracy PERFECT posiada wpis do rejestru niepublicznych placówek oświatowych.

Realizujemy szkolenia indywidualne, grupowe oraz w formie samokształcenia kierowanego lub e-learningu. Szkolenia mogą odbywać się w siedzibie zleceniodawcy, bądź w siedzibie naszej firmy. W naszej ofercie znajdują następujące szkolenia:

szkolenia bhp Łódź - sala wykładowa tablica Nasza sala wykładowa

Zapraszamy do zapoznania się z naszym Terminarzem szkoleń.

Po ukończeniu szkolenie i pozytywnym zdaniu egzaminu wydajemy odpowiednie zaświadczenie/certyfikat.